Польська компанія Ciech купує акції іспанського виробника Proplan

Ciech підписав контракт на покупку 75 % акції іспанської компанії Proplan. Угода коштує 33,5 млн. євро і буде завершена в третьому кварталі 2018 року.Proplan має 120 препаратів для захисту рослин з активною реєстрацією, а також пакет поточних процесів реєстрації. Компанія працює на багатьох ринках, включаючи Європу, Африку, Австралію та Південну Америку. За словами Ciech, придбана компанія відзначається високою динамікою зростання доходів та маржі EBITDA вище 20%.

“Однією з наших головних завдань є диверсифікація бізнесу Ciech Group, в основному заснована на натрієві. При реалізації стратегії, підготовленої спільно з нашим власником – Kulczyk Investments – протягом останніх трьох років, наша частка на польському ринку засобів захисту рослин збільшилася більш ніж на 40 відсотків, але ми розуміємо, що органічне зростання в цьому бізнесі приносить результати тільки в довгостроковій перспективі. Тому для того, щоб прискорити розширення нашого бізнесу в агросфері, озирнемось на ретельно проаналізовану сутність, активні знання і практичний досвід, отримавши великі фінансові результати” – пояснює Мацей Тибура, президент Ciech.

Польська компанія в результаті отримає доступ до нових ринків, розширення пропозиції продукту і підвищення його привабливості в пошуку партнерів в процесі набуття прав на нові речовини і реєстрацію продукції на нових ринках.

Інфоіндустрія за матеріалами rp.pl

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry