Принципи сталого розвитку на ринку ЗЗР стають все популярнішими

Нова угода Corteva Agriscience та Eden Research plc. підтримає фермерів в їх прагненні відповідати зростаючим вимогам споживачів щодо практик сталого сільського господарства. Eden Research plc. – це компанія, що котується на ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM) та займається розробками і поставками сталих рішень для ринку засобів захисту рослин, здоров’я тварин і споживчих продуктів.

Ексклюзивна оцінювальна угода дозволяє компанії Corteva Agriscience, акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі, в подальшому проводити оцінку використання технології інкапсуляції Sustaine™ компанії Eden, а також кількох формуляцій біологічної обробки насіння в деяких ключових регіонах.

До кінця 2020 року Corteva на ексклюзивних умовах проведе оцінювання використання технологій Sustaine™ на продукції для обробки насіння, після чого компанія може укласти ексклюзивну угоду для дистриб’юції даної продукції в країнах ЄС, а також в Росії, Україні і Туреччині. Таким чином, продукти і технології компанії Eden будуть вперше використані для передпосівної обробки насіння, що стане першим кроком на шляху подальшого розвитку цього напрямку для широкого спектру функціонального застосування і типів насіння.

Мікрокапсули Sustaine™ є натуральними біорозпадними мікросферами, без вмісту пластику, які були отримані з дріжджів. Технологія дозволяє безпечно і ефективно використовувати діючі речовини, зареєстровані компанією Eden, а також третіми особами, покращуючи їх біоактивність, контролюючи мінливість та підвищуючи безпеку врожаю.

Генеральний директор компанії Eden Шон Сміт повідомив: «Компанія Eden давно усвідомила перспективи використання наших діючих речовин і технології мікрокапсул Sustaine™ в галузі обробки насіння, але це перша реальна можливість спільно з іншою компанією розробити і комерціалізувати продукцію з використанням Sustaine™ в цьому напрямку. Ми дуже раді співпраці з компанією Corteva, яка не тільки є найбільшою компанією, зайнятою винятково в сільському господарстві, а й відома своєю експертизою в сфері виробництва та обробки насіння. Ця угода стала результатом позитивних польових випробувань, які вже були проведені компанією Corteva в цьому році, і ми з оптимізмом чекаємо, що така вагома можливість принесе комерційний успіх обом компаніям».

Андре Негрейрос, керівник напрямку технологій обробки насіння Corteva Agriscience в Європі, прокоментував: «Ми раді працювати з компанією Eden для того, щоб пропонувати фермерам комплексні рішення з екологічно сприятливим профілем. Як компанія, яка  віддана підтримці сталого розвитку, ми раді використовувати технологію Sustaine™, яка допоможе скоротити використання мікропластику відповідно до очікувань споживачів. Ця співпраця відображає підхід Corteva Agriscience до відкритих інновацій, який полягає в зміцненні співпраці по всьому світу в пошуку розробок, що підвищать продуктивність сільськогосподарських підприємств, стійкість навколишнього середовища і допоможуть вирощувати важливе – зараз і для майбутніх поколінь».

Інфоіндустрія за матеріалами компанії “Corteva Agriscience”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry