Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, презентує мультибрендову стратегію в Україні та представляє новий преміальний бренд насіння – Brevant™

КИЇВ, Україна, 19 липня 2018 року – Corteva  Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (поєднує бізнеси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences), презентує мультибрендову стратегію розвитку насіннєвого бізнесу та анонсує вихід глобального бренду Brevant™ на український ринок. Brevant™ приєднається до Pioneer® у складі портфоліо компанії як преміальний насіннєвий бренд.

Brevant™ замінить Dow Seeds® і матиме посилене портфоліо задля обслуговування сільгоспвиробників. Новий мультибрендовий підхід дозволить Corteva  Agriscience™ значно розширити доступ до інноваційної генетики та насіннєвих технологій.

«З новим сміливим планом впровадження мультибрендової стратегії, Corteva Agriscience™ забезпечить клієнтам більш ширший доступ до інноваційної гермплазми та провідних рішень світового класу. Ми прагнемо поєднати видатні результати здобутку Dow та DuPont і ще  краще обслуговувати наших клієнтів за допомогою диференційованого та посиленого продуктового портфоліо», – прокоментував Ет`єнн Буке, Заступник директора з маркетингу у регіоні Європа, Близький Схід та Африка Corteva Agriscience™.

«Brevant™ та Pioneer® служитимуть основою для нашого насіннєвого бізнесу. Ці бренди відрізнятимуться у різних аспектах, включаючи портфоліо продуктів, команду відділу продажів та унікальні рішення для дистриб`юторів. Ми впевнені, що такий підхід в найближчі роки забезпечить стабільне зростання нашої присутності на українському насіннєвому ринку», – пояснив Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience™ в Україні.

На початку 2018 року насіннєвий бренд Brevant™ було представлено фермерам Латинської Америки, Канади та окремих країн Європи. В Україні насіннєві продукти Brevant™ будуть доступні в низці культур, включаючи кукурудзу, соняшник, а також озимий ріпак.

DuPont Pioneer та Dow AgroSciences продовжуватимуть виконувати програму, продуктові та сервісні зобов`язання для  існуючих замовлень з насіння. У разі виникнення додаткових питань замовникам та дистріб`юторам потрібно звертатись до представників компанії в регіоні або менеджерів по роботі за клієнтами.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби Corteva Agriscience™

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry