Цілі сталого розвитку для FMC — 2025-2030

Корпорація FMC (NYSE: FMC) 8 жовтня оголосила про нові цілі сталого розвитку на 2025 та 2030 роки. Нові цілі компанії фокусуються на цілях розвитку ООН в галузі сталого розвитку з акцентом на нульовий голод та життя на суші.

«FMC досягла величезного прогресу у визначенних раніше цілях щодо просування профілю стійкості компанії. Наші перші цілі були оголошені ще у 2015 році», — зазначає Лінда Фроеліч, директор з корпоративної стійкості у FMC. «Зі збільшенням загрози від зміни клімату критично важливо зосередитись на способах допомогти пом’якшити вплив непередбачуваних погодних ситуацій, підвищення рівня моря та підвищення середньої температури, що може мати довгостроковий вплив на наш бізнес».

Нові цілі сталого розвитку включають в себе:

виділення 100 відсотків витрат на НДДКР на розробку більш стійких продуктів — сталий продукт — це позитивний вплив, щонайменше, на один із шести основних глобальних викликів: харчові очікування, очікування щодо охорони здоров’я та безпеки, екологічна свідомість, зміна клімату, дефіцитні ресурси та конкуренція на землі, але не відступає ні в одній із п’яти інших областей. Для моніторингу цього, FMC використовує Інструмент оцінки стійкості для визначення стійкості нових активних інгредієнтів та готових продуктів, що розробляються в науково-дослідних розробках. Ця оцінка, поряд з іншими процесами та інструментами управління, забезпечує впровадження та постійне використання екологічно стійких рішень для сільського господарства;

досягнення 100 балів за Індексом залучення громад, який вимірює взаємодію з громадами (Безпека, Оперативна прозорість, Партнерство в громаді, Лідерство в громаді), де ми працюємо та живемо — кожен із наших виробничих майданчиків по всьому світу прагне збагатити громади, де ми працюємо та живемо. Якщо навколишні громади процвітають — ми теж;

досягнути менше 0,1 Загальний коефіцієнт випадковості запису (TRIR) в усіх організаціях до 2025 року — безпека — це основне значення FMC. Ми вважаємо, що робоче місце з нульовою травмою є досяжним для нас і прагнемо цього. Ми також пишаємось тим, що є однією з найбезпечніших компаній серед колег галузі.

покращення екологічного сліду компанії до 2030 р. через 25-відсоткове зниження інтенсивності викидів енергії та викидів парникових газів, зменшення інтенсивності використання води на 20 відсотків.

Інфоіндустрія за матеріалами FMC

  • Метки: