Держводагентство вживає заходів для запобігання повені

За інформацією Укргідрометцентру 23-26 лютого 2017 року у зв’язку з сніготаненням та відлигою на річках басейнів Сяну, Дністра, Західного Бугу очікується руйнування льоду, місцями льодохід. На ділянках русел з порушеною пропускною здатністю (під мостами, на звужених ділянках русел) – формування заторів льоду з різким підвищенням рівнів води. При цьому можливе часткове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, окремих населених пунктів та господарських об’єктів.З метою своєчасного вжиття заходів для мінімізації та попередження негативних наслідків від проходження весняної повені та льодоходу, водогосподарниками обстежено стан гідроспоруд, які знаходяться у зоні впливу повеневих вод та льодоходу, приведено в готовність гідрометричні споруди, прилади, пристрої та обладнання на водомірних постах для здійснення спостережень за гідрологічним станом водних об’єктів, підготовлено до роботи аварійні бригади, плавзасоби, необхідні механізми, автотранспорт та інше.

Крім цього, фахівцями Держводагентства на постійній основі аналізується інформація про гідрометеорологічну обстановку, хід формування та пропуску льодоходу, повені та паводків на водних об’єктах України.

Про водогосподарську та гідрометеорологічну ситуацію проінформовані органи місцевого самоврядування. Зокрема Львівським облводресурсів були розіслані листи в районні адміністрації, районні ради, організаціям та підприємствам, які експлуатують інженерні споруди та комунікації, які можуть вплинути на хід льодоходу, повені та дощових паводків.

Польдерні насосні станції на території Львівської області знаходяться в задовільному стані і готові до перекачки води у випадку необхідності. На виконання міжурядових угод про співробітництво в галузі водного господарства на транскордонних водах на постійній основі забезпечено організацію і проведення спільних дій з питань безаварійного пропуску льодоходу, повені, та дощових паводків.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry