ДП «Укрхімтрансаміак» перевиконало плани з транзитного транспортування на 3,8%

ДП «Укрхімтрансаміак» перевиконало плани з транзитного транспортування на 3,8%. Про це повідомляє прес-служба ДП «Укрхімтрансаміак».

Лише за серпень 2021 року компанія змогла транспортувати на 13 тис. тонн більше, ніж планувала. «Перевиконавши плани з транзитного транспортування й відтранспортувавши більші обсяги рідкого аміаку, ДП „Укрхімтрансаміак“ перерахує до державного бюджету значні обсяги рентної плати, навіть незважаючи на суттєве падіння курсу долара США», — розповідає Вадим Двойнос, очільник держпідприємства.

Зокрема, за 8 місяців цього року, усього на користь держави (з урахуванням розміру суми рентної плати за серпень) буде сплачено понад мільярд гривень. «Досягнення таких результатів стало також можливим за рахунок оптимально спланованих навантажень між замовниками послуг з транзиту. Водночас якісне та вчасне проведення ремонтних робіт й інших профілактичних заходів, продуктивна й злагоджена взаємодія усіх підрозділів та служб також позитивно відзначилися на загальній ефективності», — підсумував Двойнос. Нагадаємо, в Україні не вводитимуть квоти на імпорт азотних добрив.

 

Інфоіндустрія за матеріалами УХТА