ДПЗКУ збільшить потужності перевалки в Одеському зерновому терміналі

«Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) в 2019 року в рамках освоєння капітальних інвестицій планує збільшити потужності власної морської перевалки зерна, що поліпшить пропускну здатність морського зерносховища. Про це пише прес-служба корпорації.У 2019 р ДПЗКУ проведе енергомодернізацію своїх зерносховищ. На Одеському зерновому терміналі запланована реконструкція точок прийому з ж / д вагонів, а також точок відвантаження на водний транспорт.

«Власні елеватори держкорпорації отримають можливість дистанційного контролю і обліку електроенергії, що допоможе філіям вибирати постачальника електрики за нерегульованим тарифом, як це і передбачає діючий закон України« Про ринок електричної енергії », – вказується в повідомленні. У поточному році ДПЗКУ направить 179,8 млн грн на капітальні інвестиції, внаслідок чого річне виробництво борошна збільшиться на 15% і складе 26 тис. Т (в 2018 р держкорпорація інвестувала в розвиток 101 млн грн).

Нагадаємо, що «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) в 2018 р збільшила свій консолідований дохід до 10,58 млрд грн.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry