Drone.UA представить на It-Corner унікальний високоточний дрон

 

 

У рамках ItCorner 2019 на виставці AgroComplex відбудеться презентація флагманської моделі дрону Phantom 4 multispectral від компанії DJI. Валерій Яковенко, co-founder в Drone.UA анонсував новий унікальний високоточний дрон. дрон призначений виключно для сільського господарства. Він постачається із встановленою мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створенню карт розподілу біомаси по полю. Це перше мультиспектральне рішення від торгової марки DJI, яке поставляється на український ринок і ексклюзивний пристрій від світового лідера ринку безпілотних рішень, який буде представлений у рамках It-Corner. 

На даний момент передзамовлення на пристрій вже розміщені кількома масштабними компаніями в Україні. Новий дрон буде призначений як для проведення обмірних робіт, так і для виконання задач по точному землеробству. Модель P4 Multispectral постачається разом з високоточним GPS-приймачем з RTK технологією, що дозволяє отримувати точність зображення і результуючого матеріалу до одного сантиметру. А також надає можливість проведення надточних обмірних робіт із створенням карт рельєфу полів.

Особливістю нового дрону є можливість одночасного використання з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування, зокрема з дронами напрямку Agras.

У рамках виставки буде представлена нова логіка роботи сільськогосподарських дронів. Під час одного виїзду бригади операторів безпілотних технологій буде здійснюватись сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрону. Таким чином, швидкість виконання сільськогосподарських операцій скоротиться, а затрати на логістику будуть зменшені. Вже зараз комплексне використання дронів у сільському господарстві дозволяє зменшити вартість застосування технологій на рівень, що відповідає класичним внесенням засобів захисту рослин за допомогою прицепних чи самохідних обприскувачів. При цьому точність внесення виходить вища і на полях відсутні проходи техніки, що дозволяє зекономити до 4% майбутнього урожаю.

Саме на ItCorner 2019, компанія Drone.UA прагне передати унікальну новинку від DJI в руки фермерів, агрономів, що працюють в сільському господарстві, щоб допомогти їм управляти своїми земельними ресурсами більш ефективно. Приходьте та випробовуйте новий надточний дрон P4 Multispectral вже 29-31 жовтня у МВЦ! Буде видовищно!

Безкоштовне запрошення на на ItCorner 2019 за посиланням : http://bit.ly/2oqIefu

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry