Другий за обсягами виробник добрив в Україні виходить на роздрібний ринок

Компанія GROSSDORF розширює свою діяльність на роздрібний ринок добрив

Агрохімічна компанія, що спеціалізується на виробництві гранульованих та рідких мінеральних добрив, повідомляє про важливий крок у своїй стратегії розвитку. На початку 2024 року керівництво компанії прийняло рішення про старт роздрібної торгівлі.

Це стратегічне рішення відображає стрімкий розвиток та амбітні плани компанії. Перехід на роздрібний ринок відкриває нові можливості для росту та розширення аудиторії споживачів. Компанія має віру в якість своїх продуктів та готова відповідати потребам роздрібних клієнтів з тією ж самою відданістю, яку проявляє на ринку агрохімічного сектору.

“Вихід на роздрібний ринок відкриває нові перспективи співпраці та партнерства для компанії, – наголошує Андрій Халявка, директор агрохімічної компанії GROSSDORF. – Минулого року, ми виробили близько 20 тисяч тонн різних формул NPK-добрив і сьогодні готові взяти на себе відповідальність за задоволення потреб роздрібних клієнтів та надати їм доступ до високоякісних агрохімічних продуктів з відомою надійністю. Подальші кроки щодо виходу на роздрібний ринок будуть вжиті з урахуванням найвищих стандартів якості та обслуговування, які відображають зобов’язання компанії перед своїми клієнтами та партнерами”.

З моменту свого заснування компанія завоювала репутацію надійного та інноваційного постачальника хімічних добрив для агропромислових потреб. Її продукція відома своєю високою якістю, ефективністю та безпекою. Ці самі цінності вкладаються в кожен аспект роботи компанії, і тепер вони будуть доступні й роздрібним споживачам.

Нагадаємо, команія Гроссдорф стала другим в Україні постачальником КАС, за підсумками 2023 року вдалось виробити більше 106 тис. тон КАС, крім того, Гроссдорф виробляють гранульований калій хлористий, NPK добрива та гранульований (компактований) сульфат амонію. Всього за рік виробник поставив на ринок більше 150 тис. тон добрив, ставши другим виробником добрив в Україні.

Інфоіндустрія, за матеріалами прес-служби Grossdorf

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry