Edinstvo Group запустили новий цех з переробки сої

Лідер з виробництва промислових комбікормів Edinstvo Group  9 вересня на базі заводу АРГО КОМ відкрив завод із переробки сої. Запуск нових виробничих потужностей — черговий крок у втіленні концепції виробництва економічно ефективних кормів з поліпшеними показниками якості та безпеки. Планова потужність ліній розрахована на переробку 160 т бобів сої в добу, виробництво 128 т соєвої макухи та 22,4 т соєвої олії на добу.

Відкриття нового заводу із переробки сої — частина п’ятирічного глобального курсу розвитку Edinstvo Group, що складається із посилення вертикальної інтеграції бізнес-моделі, виходу на міжнародні ринки із продукцією з доданою вартістю. Втілити проект у життя вдалося завдяки фінансовій підтримці з боку нових партнерів групи: нідерландського банку розвитку FMO та інвестиційного фонду Diligent Capital Partners (DCP).


Ми глобальні учасники процесу виробництва якісних, безпечних та корисних продуктів харчування. Запуск цього виробництва — один із кроків трансформації нашої бізнес-моделі. Сьогодні  переходимо до виробництва окремих сировинних компонентів покращеної якості, посилюючи власні виробничі потужності, покращуючи стандарти вітчизняного кормовиробництва,” — розповів Сергій Бакум, СЕО Edinstvo Group


Мета запуску нового цеху по переробці сої:

подальше поліпшення якості та споживчих властивостей власних кормів за рахунок використання високоякісного білкового сировини;

забезпечення потреб сторонніх споживачів в соєвих продуктах високої якості;

розширення експортних продажів і нарощування валютної виручки;

підвищення показників ефективності і фондовіддачі існуючої інфраструктури підприємства;

створення нових робочих місць в Новомосковську.

 

На честь відкриття 9 вересня провели урочисту церемонію відкриття з ознайомчими екскурсіями на виробництво, тематичними доповідями і дискусійними панелями щодо прогресивних технологій годівлі, методів підбору безпечної білкового сировини і перспективи розвитку ринку високоінтенсивних соєвих продуктів. Потреба у покращених білкових компонентах кормів продиктована появою нових високопродуктивних кросів, гібридів сільськогосподарської птиці, тварин. Edinstvo Group як лідер кормової галузі реалізовує нові проекти, запускає інноваційні виробничі потужності з виготовлення окремих сировинних компонентів.

На дискусійній панелі представники галузі розповіли про переваги соєвої макухи. Зокрема продукція Edinstvo Group переважає аналоги за вмістом протеїну (від 43%), сухої речовини, метаболічної енергії, сирого протеїну, лізину, метіоніну, цистину, треоніну, триптофану, оптимальні значення розчинності протеїну у воді та КОН, нижчу активність інгібітора трипсину. Саме вартість цих вищезазначених компонентів має суттєву економічну перевагу при включенні в рецепти комбікорму. Тому обирайте якісну білкову сировину вітчизняного виробництва та підвищуйте продуктивність поголів’я.Довідка

EDINSTVO GROUP – провідний український виробник кормів. Компанія надає комплексні рішення у сфері годівлі,здоров’я та біобезпеки тварин. EDINSTVO GROUP об’єднує чотири комбікормові заводи (Диканський і Лохвицький (Полтавська область), Летичівський (Хмельницька область), АРГО КОМ (Дніпропетровська область) та завод з виробництва преміксів NOVACORE (Дніпропетровська область).

 Група працює в напрямках: насипні та фасовані комбікорми; БМВД, премікси кормові добавки; ветеринарні препарат; продукція для біобезпеки тварин та тваринницьких комплексів; корми і товари для домашніх тварин; трейдинг зернових культур та білкових компонентів.

 Продукція реалізується під торговими марками Щедра нива, Баланс Оптима, Feedline, BestMix, Provitan, ТОП Корм, Granula Gold, MAX Ефект, FeedMix, Intelligent Nutrition, AnimAll, ЕКО КОРМ, VetLine, SOYOS, ПРО100КОРМ та інші.

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry