Економічна ефективність агробізнесу в Україні

В Україні питання економічної ефективності агробізнесу за рахунок оптимізації виробничих процесів сьогодні є дуже актуальним для сільгоспвиробників. Насичену бізнес-програму сформував «ІнтерАГРО Комплекс».

Програма сформована з урахуванням найгостріших проблем, які виникали в господарствах протягом останніх років. Практичні бізнес-семінари, конференції, майстер-класи спрямовані на те, щоб допомогти Вам знайти оптимальні рішення у вирішенні конкретних завдань господарювання. З Вами поділяться досвідом кращі фахівці вітчизняних господарств, компаній та іноземних фірм. Учасники заходів зможуть отримати корисні консультації та необхідну інформацію для успішного ведення агробізнесу.

Серед яскравих подій виставки:

  • міжнародний агротехнологічний форум: «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки»,

в рамках форуму відбудуться:

  • 27.10.-Міжнародний День сої: «Стратегія управління урожайністю сої. Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю. Окупність додаткових витрат підвищенням прибутку»;
  • 28.10 — Міжнародний День кукурудзи: «Оптимальні витрати – максимальні прибутки. Управління урожайністю в складних економічних умовах».
  • 29.10.- конференція: «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології  Strip-till в різних агрокліматичних зонах України»;
  • 28.10.- День Франції в Україні, в рамках якого відбудуться міжнародні семінари наступної тематики:
  • «Формування стратегій реалізації аграрної продукції виробниками в Україні»
  • «Маржа як результат управлiння виробничою собівартістю агропідприємств»;
  • панельна дискусія: «Аграрні розписки — нові можливості фінансування».

У виставці візьмуть участь близько 250 компаній з 10 країн світу. Німеччина та Франція будуть представлені національними експозиціями, Італія — колективною. Виставка буде розміщена у трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б).

Чекаємо на Вас 27-29 жовтня на «ІнтерАГРО Комплекс 2015» у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2Б)!

Вхід на виставку – 30 грн. Замовлення безкоштовного запрошення та повна програма ділових заходів на сайті: www.complex.interagro.in.ua або за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 і (044) 461-93-68.