«Епіцентр К» та «Ензим» домовилися про співпрацю

Аграрний напрямок компанії «Епіцентр К» розпочинає співпрацю з провідним українським виробником біо- та ферментних препаратів для сільського господарства – ладижинським заводом «Ензим».

 

 

За словами заступника керівника аграрного бізнесу «Епіцентр К», директора з виробництва Богдана Черемхи, наразі досягнуто домовленостей за трьома напрямками. «Ми уклали контракт на придбання препаратів для рослинництва (деструктора стерні) вітчизняного виробництва. Також домовилися про випробування на наших агродослідних полігонах нових розробок з лабораторії підприємства та про технічний супровід фахівців компанії «Ензим», що буде здійснюватися безпосередньо в полях при внесенні біодеструктору», – зазначив він.

 

Богдан Черемха, директор з виробництва “Епіцентр К”

 

Топ-менеджмери агрохолдингу та дилерської компанії «Бізон-Тех» оглянули виробництво у Ладижині. Перші угоди про співпрацю були укладені після відвідування “Ензиму”.

 

Як розповів заступник комерційного директора групи компаній «Ензим» Олег Тюрін, гості підприємства побачили, як працює виробництво мікробіологічного синтезу, центральна заводська лабораторія, цех готових лікарських засобів, а також отримали від співробітників заводу відповіді про конкурентні переваги продукції, що випускається на ньому.

 

Олег Тюрін, заступник комерційного директора групи компаній «Ензим»

 

Йдеться про інноваційні препарати для агровиробників – біодеструктори стерні, що використовуються в Україні кілька останніх років. Що таке быодеструкториВ умовах інтенсифікації та збільшення хімізації сільськогосподарського бізнесу внесенням цих препаратів стає необхідним для зменшення фітопатогенного навантаження, відновлення родючості ґрунту за рахунок гуміфікацій та підвищення доступності елементів живлення.

 

Деструктори, вироблені «Ензимом», містять три види гриба Trichoderma та п’ять штамів бактерій Bacillus spp. в споровій формі та целюлозолітичні ферменти. Така комбінація є оптимальною для поліпшення фітопатогенного стану ґрунту, а також – для розкладання рослинних решток (соломи, стебел кукурудзи тощо) при внесенні деструктора.

 

 

Також екскурсантам продемонстрували, як діють системи контролю якості продукції. Сьогодні «Ензим» – найбільше біотехнологічне підприємство на території  України, де діють сертифіковані системи менеджменту якості ISO 9001 та ISO 22000.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби “Ензим”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry