«Ерідон» відкрив новий дистриб’юторський центр в Харкові

5 квітня 2018 року компанія «Ерідон» сумісно з компанією «Ерідон Тех» урочисто відкрила новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив в селі Коротич (23-кілометр траси Харків-Київ). Він включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складські приміщення площею біля 1200 кв.м. та просторий офіс для роботи з клієнтами.

 

 

Технічні характеристики об’єкту забезпечують високу швидкість вантажообороту та якісні умови зберігання продукції.
Церемонію відкриття об’єкту відвідали директори та власники 100 агропідприємств регіону, перед якими виступив з презентацією власник компанії «Ерідон» Кролевець С.В. та директор «Ерідон Тех» Міхаліна І.Г.

 

Після урочистих привітань та презентації компанії «Ерідон» гості заходу оглянули новий склад, який вже заповнений широким асортиментом продукції, а також сучасний офіс.

 

На території побудований офіс «Ерідон Тех» з виставковим майданчиком техніки та складом запчастин.

Як міркує компанія, відкриття нового офісу та складу Харківського підрозділу дозволило підвищити якість послуг для місцевих аграрних підприємств,  а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції.

 

Інфоіндустрія за матеріалами eridon.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry