EuroChem AG розпочав поставки в Україну спеціальних добрив із своїх виробництв у Європі

EuroChem Group AG через своє представництво в Україні – «АГРОЦЕНТР УКРАЇНА» – розпочала поставки двох нових категорій високотехнологічних спеціальних добрив в Україну. Перші 150 тон Nitrophoska SOP (із заводу EuroChem Antwerpen (Бельгія), та перші 20 тон мікрогранульованого добрива UMG Starter Max (із Угорщини) вже доступні в Україні. Такі спеціальні добрива забезпечують кращу врожайність, високу якість сільгосппродукції та ефективність сільгоспвиробництва. 

 

«Ці високотехнологічні продукти дають можливість агровиробникам переступити на наступний щабель культури ведення землеробства, забезпечити високі врожаї найкращої якості та підвищити прибутковість кожного гектару. За нашою статистикою польових досліджень, що ми проводимо разом із агро-виробниками, ефективність застосування таких спеціальних добрив в рази перевищує ефективність традиційних добрив. Наприклад, мікрогранульовані добрива типу UMG Starter Max забезпечили врожай кукурудзи на 126,7% вищий, ніж врожай на контрольній ділянці», –  відмітив Володимир Забалуєв, головний агроном «АГРОЦЕНТР УКРАЇНА».

 

NITROPHOSKA SOP – це спеціальне гранульоване добриво призначене для збалансованого живлення рослин. Є ідеальним продуктом для підживлення інтенсивних, однорічних, так і для основних традиційних культур. Завдяки відсутності у ньому сполук хлору агро-виробники можуть підживлювати цим добривом чуттєві до вмісту хлору культури, наприклад, картоплю, овочеві, фруктові та плодові культури, виноград та квіти, які є чутливими до високого сольового індексу ґрунту. Крім того, підживлення рослин цим видом добрив покращує смак фруктів та овочів, сприяючи накопиченню органічних кислот, що впливають  на аромат плодів. Добрива Nitrophoska легко розподіляються, безпечні та швидко асимілюються рослиною, тому вони є безперечним лідером серед комплексів NPK з сульфатом калію. Вони добре відомі в Європі та цінуються фермерами по всьому світу.

 

Мікрогранульовані добрива UMG Starter Max – це комплексне стартове добриво з високим вмістом водорозчинного фосфору, азоту та мікроелементів у хелатній формі, які забезпечують рослину всіма необхідними елементами живлення у критичний період сходів. Завдяки високому вмісту фосфору та збалансованому вмісту заліза і цинку, насінина вже з моменту проростання забезпечується необхідними елементами живлення. Адже рівень поглинання мікроелементів наближається до 100%. Це дозволяє сформувати здорову кореневу систему, що надасть можливість рослині подолати стресові ситуації (наприклад, низькі температури та відсутність доступних елементів живлення) на початкових етапах розвитку. За умови внесення у ґрунт безпосередньо із насінням це спеціальне добриво дає аграріям величезні переваги в економії на додаткових операціях, так і в економії часу – критичного фактору в агробізнесі.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ТОВ «АГРОЦЕНТР УКРАЇНА»