ФАО шукає постачальників сільськогосподарської продукції для реалізації ваучерних програм

Подати пропозицію можна до 11:00, 28 червня 2024 року

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запрошує постачальників сільськогосподарських матеріалів та продукції взяти участь у тендері для реалізації ваучерних програм ФАО.
У межах цих програм, кожна відібрана родина зможе отримати від ФАО фізичний чи електронний ваучер на певну суму, за який зможе придбати сільськогосподарські товари. Таку допомогу зможуть отримати фермери та сільські родини із прифронтових областей: Чернігівської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей.

Для участі у тендері, постачальник повинен мати в асортименті товари з таких категорій: насіння пшениці, соняшника, сої, насіння овочів та насіннєва картопля, добрива та засоби захисту рослин, сільськогосподарські матеріали, інструменти та запасні частини для сільськогосподарського обладнання.

Окрім цього, постачальнику потрібно мати необхідну інфраструктуру та налагоджену логістику для зберігання та доставки товарів, а також працювати в областях, де здійснюватиметься ця ініціатива ФАО.

  Для участі у тендері потенційним постачальникам потрібно:
Кінцевий термін подання заявки – 28 червня 2024 року, 17:00 (за Київським часом).

Нагадаємо, що для участі у тендерах, постачальники повинні бути зареєстровані у системі Глобального ринку ООН (ГРООН) – https://www.ungm.org/Vendor/Registration. Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через ГРООН можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).


Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry