Фермери Польщі блокуватимуть дороги – страйк проти Україні

Наступна акція протесту проти української аграрної продукції відбудеться 9 лютого 2024 року

Після масштабного загальнонаціонального протесту фермерів, коли на вулиці вийшло понад 30 000 тракторів, фермери оголошують про подальші страйки.

Цього разу все почнеться в Ельблонгу, де оголошено блокаду міста. Інформація про приєднання фермерів до страйку надходить і з інших регіонів країни.

Фермери наголошують, що зараз, коли Єврокомісія розглядає найважливіші для них зміни, вони не можуть відпустити ситуацію.

Організатор протесту Даміан Муравєц стверджує: «Це момент, коли ми повинні приймати рішучі рішення і продовжувати наполягати і тиснути. Ми не можемо відпустити. Звичайно, діалог потрібен, але ми повинні терміново змусити уряд і ЄС внести низку змін, поки не пізно».

Акція протесту була запланована на 10:00-15:00. У ньому візьмуть участь, зокрема: фермери з Пасленка, Малдитів, Моронга, Бранево та Маркуса. Демонстрації також заплановані в інших частинах Польщі.

Того ж дня запланована акція протесту в Познані. Організатори очікують до 1000 тракторів. Тож цей захід хочуть зробити не меньш масштабним.

Акції протесту готуються також у Лодзінському, Свєнтокшиському та Куявсько-Поморському воєводствах. Більше регіонів заявляють про участь у акції в соціальних мережах.

Як наголошує журнал Фармер, у соцмережах роздмухується інтерес до страйку серед фермерів.

Заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак повідомив 31 січня, що існує ймовірність потрапляння до Польщі заборонених до ввезення з України товарів (кукурудзи). Справу розслідують служби. Якщо це виявиться правдою, урядовець погрожує наслідками.

Інфоіндустрія за матеріалами Farmer.pl

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry