Генасамблея ООН схвалила декларацію прав жителів сільської місцевості

17 грудня на пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку, США  було схвалено Декларацію про права селян та інших людей, що працюють у сільській місцевості.Декларація являє собою міжнародно-правовий акт про захист прав  сільських людей, що займаються мало масштабним виробництвом сільськогосподарської продукції та продуктів харчування в усьому світі;  захищатиме їх право  доступу до засобів існування і суспільних благ за місцем праці та проживання.

Прийняття Декларації стало важливим результатом напруженої роботи, яку протягом 2017-2018 р.р. проводила Українська мережа сільського розвитку спільно з міжнародними неурядовими організаціями та громадськими рухами.

Українська мережа сільського розвитку вітає всіх свої членів з цією подією. “Вітаємо усіх учасників Мережі, оскільки Ви зробили свій важливий внесок у процес визнання та захисту прав сільських домогосподарств, сімейних ферм та сезонних сільськогосподарських працівників в Україні й у всьому світі”, – йдеться у зверненні.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry