ГК «Прометей» закупила 54 вагони – зерновози

Закупівлю нових хоперів здійснено в рамках масштабної програми розвитку транспортної автономності ГК «Прометей», реалізація якої стартувала більше року тому.

Дебютний проект із придбання 54 вагонів Компанія «Прометей» реалізувала у рамках лізингової угоди з Першим Українським Міжародним Банком (ПУМБ). Загальний обсяг інвестицій у проект становить 3,8 млн. дол, повідомляє прес-служба ГК “Прометей”.

«Я дуже вдячний учасникам цього проекту, всім, хто брав участь у його реалізації. Хочу наголосити на професіоналізмі ПУМБ. Активне та оперативне оформлення ліміту вразило. Ми будемо дивитися у бік цього банку дуже серйозно та націлені на продовження тісної співпраці в рамках нових проектів», – прокоментував угоду з ПУМБ власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

ГК «Прометей» є одним з найбільших власників інфраструктури елеваторного господарства, і наступним логічним кроком була закупівля залізничного рухомого складу з метою збільшення оборотності елеваторів, зазначають у компанії.

«На сьогоднішній день ГК «Прометей» має потужну елеваторну мережу, до якої увійшли 33 комплекси із сумарною ємністю одноразового зберігання 1,9 млн. тонн, тому потенціал збільшення кількості та продуктивності рухомого складу колосальний. На сьогоднішній день потреба в залізничних вагонах оцінена нами на рівні понад 300 одиниць».

«Як показує практика, вже не перший рік, у пік сезону орендованих вагонів не вистачає. Власні вагони дозволяють відвантажувати та перевозити продукцію без жодних обмежень, що дає нам конкурентну перевагу» – зазначив Рафаель Гороян.

«Новий напрямок дозволить компанії заробити додаткову маржу та утримувати нашого агровиробника на досить висококонкурентному ринку. Оскільки трейдерська маржа з кожним роком зменшується, ГК «Прометей» знаходить нові інструменти для збільшення маржинальності на кожній тонні. Це буде синергія для елеваторних господарств, синергія для трейдерів та в комплексі з нашими проектами «АгроМаркет» (продаж д/т, міндобрив, сзр) та «Прометей Маркет» (сад, город та господарські товари) дасть хорошу віддачу. За цими проектами для членів клубу агровиробників “Прометей” доступна функція фінансування під майбутній урожай”, – повідомив власник ГК “Прометей”.

Нагадаємо, що у січні 2022 року ГК «Прометей» придбала 5 тягачів MAN. Крім того, у середньостроковій перспективі компанія має намір закупити ще 35 машин.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry