Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 відбудеться у Вінниці на діючому елеваторі

Епіцентр Агро та ProAgro Group запрошують 17 вересня на Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ, який відбудеться на Вінницькому елеваторі.

 

Учасники обговорять розбудову інфраструктури елеваторного ринку. Представники агрохолдингу «Епіцентр Агро» розкажуть про розбудову лінійних елеваторів.

Початок реєстрації 09:00-10:00.

 

У програмі Форуму:

 

Діалогова панель «Економічна ефективність елеватора. Досвід лідерів. Шляхи підвищення»;

 

Діалогова панель «Інноваційний елеватор. Сучасний стан. Тренди розвитку»;

 

Демонстраційна панель на Вінницькому елеваторі компанії «Епіцентр Агро».

 

Серед учасників топменеджери компаній: Епіцентр-Агро, ProAgro Group, Аграрні Системні Технології, Греко Груп, Агродар-Бар, Сожам Україна, Vitagro, Хімлаборреактив, Білозаводський елеватор, Астарта-Київ, Nibulon, Feerum, Tornum, Convex International, Мур та інші.

Для відвідувачів працюватиме виставкова зона, буде організовано ефективний нетворкінг, фуршет та розважальну програму.

Адреса: м. Вінниця, вул.Сергія Зулінського, 54

 

За останні роки агрохолдинг «Епіцентр Агро» збільшив кількість елеваторів з 4 до 15, а їхні потужності – в 6 разів: з 250 000 тонн до понад 1 500 000 тонн. Більшість елеваторів сьогодні є маршрутними. Тобто, відвантаження безпосередньо з цих підприємств відбувається одразу в вагони та прямує залізницею до морських портів. Це пришвидшує і значно спрощує доставку зерна покупцям – трейдинговим компаніям.

У 2019 році «Епіцентр Агро» побудував «з нуля» два потужні елеватори разом з усією необхідною для роботи інфраструктурою та залізничними коліями у Вінницькій області – це елеватори Вапнярка на 200 000 т та Вендичани на 120 000 т.

2020 року в межах реалізації масштабного інвестиційного проєкту з реконструкції та будівництва елеваторних комплексів введено в експлуатацію одразу два потужні елеваторні хаби. Новий елеваторний комплекс, побудований на території, поруч з діючим об’єктом – це третя черга Закупнянського ХПП на Хмельниччині та новий елеватор «Переробник», побудований на місці діючого підприємства в с. Ставище на Київщині.

Також у 2020 році розпочалась реконструкція елеваторного комплексу Антоніни на Хмельниччині, а на початку 2021 року підписаний контракт на будівництво ще двох нових елеваторних хабів у Хмельницькій області – в Шепетівці та Чотирбоках.

А 2021 року після реконструкції та добудови третьої черги на 100% запрацює Вінницький елеватор, що є флагманським об’єктом і найбільшим маршрутним елеваторним хабом у регіоні. Також компанія інвестує в розвиток залізничної інфраструктури: з метою розвантаження автомобільних трас «Епіцентр Агро» бере на себе витрати, пов’язані з проведенням й облаштуванням залізничних колій до елеваторів.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry