Гранти та супровід для бізнесу жінок

20 грантів для жіночого бізнесу та довгостроковий професійний супровід 50 жіночих бізнесів у сільській місцевості. В Україні стартує новий проєкт міжнародної технічної допомоги «БЕЗПЕЧНЕ ЕКОНОМІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ЖІНОК – БЕЗПЕКА ТА МИР ДЛЯ ВСІХ».

Проєкт спрямований на мінімізацію наслідків російської агресії для будь-якого жіночого бізнесу в сільській місцевості. Учасницями проєкту можуть стати всі сільські жінки України: жінки, які продовжують свою справу далеко від бойових дій на підконтрольній Україні території, жінки, що ведуть бізнес під обстрілами, жінки-фермерки, що покинули свої домівки через окупацію або залишились на тимчасово окупованій території. Для жінок, які знаходяться за кордоном або на окупованій території, проєкт пропонує бізнес-супровід та можливість участі в онлайн-зустрічах.

Проєкт реалізується громадською спілкою «Бізнес Мережа Сільських Жінок» в рамках роботи Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (Women’s Peace & Humanitarian Fund WPHF) та агенції ООН Жінки (UN Women).

Бізнес-няні проєкту, а саме: спеціалісти з сертифікації, НАССР, залучення фінансів, бухгалтери, юристи, маркетологи, рекламники, психологи – протягом 4-9(!) місяців будуть активно підтримувати та зможуть адаптувати жіночі бізнеси до роботи у військові та післявійськові часи.

  • З початку нової хвилі російської військової агресії багато хто, наприклад, готує смаколики для передової. Готує вдало і навіть намагається трансформувати військовий проєкт до мирного життя. Таким жінкам, звичайно, потрібна допомога наших спеціалістів, – каже менеджерка проєкту Олександра Гармаш. – Проект «БЕЗПЕЧНЕ ЕКОНОМІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ЖІНОК – БЕЗПЕКА ТА МИР ДЛЯ ВСІХ» спрямований на покращення рівня життя жінок через зміцнення та/або започаткування малого бізнесу в сільській місцевості. Це, в свою чергу, посилить продовольчу безпеку та створить додаткові робочі місця, що також сприятиме підтримці економіки на місцевому рівні.

Грантова програма проєкту поширюється як на агробізнес, бізнес, пов’язаний з виробництвом продуктів харчування, так і на будь-який інший, розміщений у сільській місцевості (виробництво одягу, товарів легкої промисловості, зелений туризм). 20 жіночих бізнесів отримають гранти у розмірі 30 000 грн., які можна витратити як на обладнання, так і на інші актуальні потреби. Ще один суттєвий момент: гранти надаються тільки зареєстрованому бізнесу. Ще не зареєстрували? Не біда! Спеціалісти проєкту допоможуть обрати оптимальну форму реєстрації. Ще варіант – приєднатися до кооперативу, який працює поруч.

Кількість учасниць, які отримають бізнес-супровід та гранти, є обмеженою, тому, якщо вашому бізнесу потрібна допомога, реєструйтесь у проєкті https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbEC5hh81zplsE3Fcp3v-83BvuEJnxC1kMOAQWg2LK8Zd8xQ/viewform

https://www.facebook.com/ukrainian.rural.women.business.network/posts/pfbid0Kf3XwFiZwdSsbj2YhMWui8m5NsaFynz7zMrZ8BTirAUV6VcCaVDJi6ZNTTqibuAql

Контактні телефони: +38 068 177 81 54, +38 066 830 18 44

Працюємо на перемогу – створюємо ґрунт для мирного життя вже сьогодні!

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry