Група компаній «A’SPIK GROUP» незабаром розпочне збирання цукрових буряків

За два тижні на теренах земельного банку групи компаній «A’SPIK GROUP» розпочнеться копка цукрових буряків. Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.

Попри спекотну погоду аграрні підприємства корпорації планують 10 вересня розпочати збір врожаю цукрових буряків. Цьогоріч під цукровий буряк, який є культурою стратегічного значення для корпорації, старокостянтинівські аграрії виділили земельні угіддя загальною площею майже 1,3 тис. га, ще 865 га коренеплід одержав із наділів компанії, що розташовуються у Рівненській області.

За словами керівника земельного напрямку «A’SPIK GROUP» Анатолія Салашинського, стан посівів цукрових буряків на полях компанії загалом є нормальним. Однак спека вплинула на поширення церкоспорозу.

«Аномально висока температура сприяла розвитку церкоспорозу, тому наділи, що заплановані до пізньої копки, ми додатково обробили фунгіцидом, аби зупинити поширення хвороби, адже недуг зменшує рівень цукристості коренів. Загалом фітосанітарний стан посівів не викликає особливого занепокоєння. Ранню копку цукрових буряків розпочнемо вже 10 вересня на площі 450 га», — розповідає Анатолій Салашинський.

У компанії інформують, що для збору коренеплодів «A’SPIK GROUP» використовуватиме власний парк техніки, а для транспортування кагатів до заводу залучатимуть сторонніх підрядників.

Також до 10 вересня на ТОВ «Старокостянтинівцукор» стане до ладу перша на Хмельниччині лінія сухого транспортування цукрових буряків, спорудження якої наразі вийшло на фінішну пряму. Нові технології, що ґрунтуються на новітньому європейському досвіді, значно підвищать екологічну безпечність виробничих процесів, адже суттєво зменшать забір води з місцевої річки Случ.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry