Група науковців НААНУ одержала Державну премію

Президія Національної академії аграрних наук України від імені усього колективу Академії щиросердно вітає з високою державною нагородою науковців – лауреатів Державної премії в галузі науки і техніки 2019 року, яка присуджена Указом Президента України № 4/2020 від 13 січня 2020 року за роботу «Створення нових мінеральних сполук і поліфункціональних наноматеріалів та їх використання у тваринництві та ветеринарній медицині». Авторами вперше в світі обґрунтовано, експериментально апробовано і впроваджено у виробництво методи одержання та використання у тваринництві та ветеринарній медицині поліфункціональних наноматеріалів. Економічний ефект від впровадження розробок становить 24,5 млн грн. За матеріалами досліджень опубліковано понад 600 робіт, серед яких монографії, підручники, довідники, посібники, методичні рекомендації; значна кількість статей опублікована в зарубіжних виданнях, що входять до наукометричних баз. За тематикою досліджень захищено 16 докторських та 78 кандидатських дисертацій.

Лауреатами стали академік НААН Снітинський Володимир Васильович, академік НААН Влізло Василь Васильович, академік НААН Гладій Михайло Васильович, член-кореспондент НААН Федорук Ростислав Степанович,  доктор біологічних наук Іскра Руслана Ярославівна, доктор технічних наук Каплуненко Володимир Георгійович, академік НААН Седіло Григорій Михайлович, член-кореспондент НААН Ратич Іриней Борисович.

Церемонія  вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки відбулась 17 вересня 2020 року. Нагороди вручив в.о. президента Національної академії наук України академік Володимир Павлович Горбулін.

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry