Херсонщина посилює заходи щодо поліпшення епізоотичного благополуччя

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та представники державних лікарень ветеринарної медицини з фахівцями органів місцевого самоврядування та жителями територіальних громад Херсонщини узгодили спільні дії із забезпечення епізоотичного благополуччя області.

Упродовж січня-березня 2019 року на виконання заходів, спрямованих на забезпечення епізоотичного благополуччя, з бюджетів Верхньорогачицької районної ради, Мирненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Каланчацького району та Новокаховською міською радою Херсонської області спрямовано 128478,00 грн.

За рахунок цих коштів придбано біологічні препарати, паливно-мастильні матеріали, матеріали для обладнання дезінфекційних бар’єрів та постів, дезінфекційне обладнання, причеп автомобільний та спецодяг (одноразові протичумні костюми, рукавиці гумові, бахіли одноразові, костюми робочі, чоботи гумові).

Завдяки здійсненню протиепізоотичних заходів Херсонська область на даний період є благополучною щодо гострих інфекційних захворювань тварин і птиці, а також щодо туберкульозу, лейкозу великої рогатої худоби та африканської чуми свиней (АЧС).

Інфоіндустрія