Хто лідирує в імпорті добрив і чи буде дефіцит?

Українські аграрії в другому півріччі знизили темпи закупок добрив. ІА Інфоіндустрія помітила відставання в закупках по карбаміду та селітрі по 100 тис. тон, станом на 1 жовтня, на весняні польові роботи. Осінній сів майже завершився. За підсумками перших 9 місяців ми проаналізували структуру імпорту і склали рейтинг імпортерів. Істотних змін не відбулось у списку лідерів, хоча окремі компанії і змінили назву, але власники тіж самі.

Загальний обсяг імпорту добрив за 9 місяців склав 2079 тис. тон це багато для військового стану, але мало для нормального існування агросектору. Тим не менш, обсяги імпорту азотних склали майже половину цієї цифри – 1006 тис. тон.

Враховуючи темпи імпорту в жовтні і листопаді можемо чекати досить великі показники осені. Трейдери розраховують, що аграрії, які вдало продали зерно, зможуть запастись добривами, щоб не втратити врожай 2025 року.

Структура імпорту показана в діаграмі:

Згідно моніторингу ІА Інфоіндустрія публікуємо рейтинги імпортерів по видах добрив.

Для більш поглибленого дослідження ринку або для підписки на наші щотижневі огляди ринку добрив звертайтесь до нас на електронну адресу [email protected]

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry