III Олійножирова конференція на АГРОПОРТ ХАРКІВ – анонс

 

Олійножирова промисловість України показує стабільно високі результати виробництва та залишається одним з найрентабельніших сегментів аграрної галузі нашої країни.

Зокрема, Україна посідає перше місце серед світових виробників і експортерів соняшникової олії, постійно розширює географію експорту олійножирової продукції, нарощує врожай олійних культур і примножує переробні потужності.

Водночас зі збільшенням виробництва, зростає і конкуренція, при чому її посилення спостерігається як і внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Саме тому, щоб продовжувати утримувати свої позиції, українським виробникам не достатньо лише нарощувати обсяги виробництва. Для збільшення ефективності та прибутковості важливими є диверсифікація виробництва, пошук нових ринків збуту та впровадження сучасних технологій.

Наприклад, характерними тенденціями 2019 року стало те, що більшість великих виробників соняшникової макухи переорієнтувалися на виробництво шроту, дехто з них почав переробляти ріпак, а інші знайшли себе в виробництві високоолеїнової олії. Крім того, замість експорту соєвих бобів Україна активізувала їх перероблення.

Про те, що чекає на ринок олійних культур і продукції їх перероблення у 2019/20 маркетинговому році, як зберегти свої позиції на ринку і куди рухатись далі, йтиметься на III Олійножировій Конференції, яку Група Компаній “ПроАгро Груп” спільно з АГРОПОРТ ХАРКІВ проведуть 11 жовтня 2019 року.

Конференція складатиметься з двох основних панелей, круглого столу для обговорень відкриття ринку землі, кулінарного шоу та включатиме експо-зону:

Виробництво і трейдинг

  • Аналіз стану виробництва олійних
  • Динаміка та тренди трейдингу
  • Проблеми і питання розвитку. Кейси виробників
  • Зберегти позиції, примножити вплив на світових ринках олійних. Кейси трейдерів

Інновації

  • Інноваційні технології. Гонитва за лідерством
  • Інноваційне обладнання. Як купити і швидко окупити
  • Кругова діджиталізація галузі. Куди рухаємося
  • Що за горизонтом? Чи чекати ще проривів

Круглий стіл по обговоренню відкриття ринку землі

Кулінарне Шоу від Союзу Птахівників України

Наша Олійно-жирова Конференція традиційно збере найкращих спікерів і відомих учасників та стане потужним майданчиком для обміну досвідом, дискусій і якісного нетворкінгу. Приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, розміщення експозиції, звертайтеся: тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry