Compo Expert та Koch представили нові інгібітори уреази і нітріфікації для КАС

Два відомих світових постачальника Compo Expert та Koch запропонували нові стабілізатори азоту для КАС.


 

 

Один із лідерів на ринку Європи — Compo Expert — поповнив свою лінійку двома новими продуктами. Це стабілізатор азоту NovaTec One і гранульоване азотне добриво з інгібітором нітрифікації NovaTec 26.

 

NovaTec One завдяки інгібітору нітрифікації DMPP блокує дію бактерій Nitrosomonas, перериваючи процес нітрифікації на термін до 3 місяців. Це стабілізує вміст азоту в ґрунті у формі NH4 +.

NovaTec One використовується додаванням у КАС. Наприклад, для КАС-32 норма становить 9,5 л препарату на 1000 л добрива. Для КАС-26+S, що стає все більш популярним і в Україні, норма складає 7,5 л препарату на 1000 л добрива.

 

NovaTec 26 — азотне добриво, призначене для передпосівної обробки та підживлення озимого ріпаку, кукурудзи, цукрових буряків, а також підживлення озимої пшениці. В складі компонентів наявні:

• 26% загального азоту, в тому числі: 7% в формі нітрату і 19% у формі амонію;

• 32% сірки в розрахунку на форму SO3;

• 0,8% інгібітор DMPP.

 

Створення даних продуктів несе позитивні ефекти як для рослин, так і для навколишнього середовища,  завдяки через уповільнення викиду азоту.

 

Інший світовий лідер іновації Koch Agronomic Services (Koch) заявив про власну новинку — рішення, яке захищає від втрати азоту в усіх трьох формах. Стабілізатор азоту TRIBUNE, блокуючи гідроліз сечовини за допомогою інгібітору уреази NBPT і сповільнюючи перетворення амонію в нітрат за допомогою пронітрідіна, може забезпечити значні вигоди для виробників.

 

«Кращий спосіб захистити азот — це довше зберігати його стабільну форму», — сказав доктор Ригас Караманос (Dr. Rigas Karamanos), старший агроном Koch в Канаді. «Дослідження показують, що TRIBUNE утримує ваші інвестиції в азот в амонійній формі в три рази довше, ніж без інгібітору».

 

Переваги стабілізатора для виробників полягають в тому, що TRIBUNE

— є справжньою рідиною, яка не розшаровується і не осідає;

— дозволяє застосовувати КАС, коли це зручно: його можна додавати у будь-який момент перед внесенням добрива;

— сумісний у баковій суміші з тіосульфатом амонію і багатьма хімічними засобами захисту рослин.

 

Інфоіндустрія

за матеріалами farmer.pl

news.agropages.com