Інвентаризація старих вогнищ карантинних організмів

Інформація щодо виявлення карантинних організмів при проведенні фітосанітарного моніторингу за період з 13.07.2018 р. по 20.07.2018 р.Для встановлення фітосанітарного стану території країни фітосанітарні інспектори проводять фітосанітарний моніторинг сільськогосподарських і лісових угідь, місць зберігання і переробки рослин та рослинної продукції, пунктів карантину рослин і прилеглої до них території.
За останній тиждень при проведенні моніторингу та інвентаризації старих вогнищ карантинних організмів фітосанітарними інспекторами виявлені обмежено поширені в Україні карантинні організми:
– Американський білий метелик (Hyphantria cunea Drury): в Одеській області (1-му районі) на площі 15 га.
– Західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte): в Закарпатській області (6-ти районах та м. Виноградів) на площі 60 га та в Черкаській області (1-му районі) на площі 20 га.
– Рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival): в Івано – Франківській області (1-му районі) на площі 0,21 га.
– Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.): в Волинській області (1-му районі) на площі 0,05 га та в Івано-Франківській області (1-му районі та м. Галич) на площі 0,51 га, в Миколаївській області (12-ти районах, м. Вознесенськ) на площі 394,06 га та в Закарпатській області (1-му районі та м. Ужгород) на площі 0,024га, в Кіровоградській області (2-х районах) на площі 3,83 га та в Харківській області (3-х районах, м. Куп’янськ) на площі 5,55га.
– Повитиця польова (Cuscuta сampestris Yunck.): в Одеській області (1-му районі) на площі 2,9 га та в Харківській області (1-мурайоні) на площі 0,3 га.
Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану засвідчено факт виявлення карантинних організмів, видані розпорядження на застосування фітосанітарних заходів для їхнього знищення, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.

Інфоіндустрія за матеріалами consumer.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry