John Deere представив новий комбайн X9 на виставці Agritechnica 2019

Компанія John Deere представила розширену версію своєї модельної лінійки з новим комбайном X9, спеціально розроблений для жорстких умов збирання дрібного і вологого зерна. У порівнянні з S790, найбільшою моделлю в лінійці на сьогоднішній день, 9Х буде більш продуктивний та ефективним . Ця комбінація продуктивності і ефективності була нагороджена Срібною медаллю комітетом Agritechnica 2019.

Комбайн X9 має більшу продуктивність і ефективність збирання врожаю, завдяки двома роторами через це збільшується пропускна здатність, збільшення активних площ обмолоту і сепарації . При цьому зберігаючи транспортну ширину (3,5 метра). У сукупності ці функції забезпечують дуже високу пропускну здатність, дуже низькі втрати, покращена якість зерна і соломи які задовольнять потреби великих фермерів, які прагнуть максимізувати свою продуктивність і прибуток.

Нова мова промислового дизайну також буде супроводжувати комбайн  X9 в покращені комфорту, зручність та освітлення кабіни. Загальні операторські інтерфейси і засоби управління, які використовуються в більш широкому асортименті John Deere, дозволять оператору без зусиль переміщатися між обладнанням.

Представляючи нову машину на виставці Agritechnica 2019 , Метт Арнольд, менеджер по продукції John Deere, сказав, що машина підходить для «дрібних зернових культур, зернобобових культур, олійних культур , культур з високим вмістом вологи, соєвих бобів, все, що важко молотити, матеріалу з зеленими стеблами і високим вмістом рослинної маси».

Новий комбайн буде офіційно запущений в червні 2020 року.

 

ИА «Инфоиндустрия»