Карантин продовжать, але з пом’якшеннями

Карантин, запроваджений в Україні у зв’язку з епідемією коронавірусу, буде продовжений до 22 травня, але з 11 травня будуть діяти окремі пом’якшення.
На засіданні Уряду 4 травня було прийнято рішення про подовження карантину до 22 травня.
Про це попросив Головний санітарний лікар Віктор Ляшко, остаточну заяву Уряду оприлюднив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.
«Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас в Україні», — заявив він.
Доброю новиною є те, що з 11 травня в країні почнуться послаблення заходів, зокрема відкриють парки, зони відпочинку, сквери, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе та ресторанів.
Крім того, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг, фуд-кортів, кінотеатрів та дитячих зон у торгово-розважальних центрах.
Уряд дозволить роботу музеїв, бібліотек, які працюватимуть за певними визначеними критеріями. Почнуть працювати стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси та сервіси побутової техніки.
Деталі послаблень чекаємо в постанові Уряду вже найближчим часом
Зазначимо, що Прем’єр заявив, що з 11 травня Україна планує перейти на адаптивний регіональний карантин. У разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме в них, а не по всій Україні.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry