Китай змінив правила гри на азотному ринку

Повернення Китаю на ринок допомогло Індії отримати 1.1 млн тонн карбаміду. Це змінює правила гри у четвертому кварталі.

Останній тендер дозволив Індії (IPL) законтрактувати 1.76 млн тонн карбаміду, з ких 1.1 млн тонн було замовлено в КНР (до 26 вересня). Це найбільша разова закупка з Китаю після вересня 2021 року.

Головна причина активізації китайських постачальників – це дуже низькі ціни на внутрішньому ринку. Так, влада Китаю обмежила експорт добрив саме для стримування їх ціни, проте сьогодні ціни на світовому ринку і так не надто високі, а на внутрішньому ринку КНР дуже низькі. Тому експортні обмеження були послаблені.

Задоволення левової частки потреби Індії у карбаміді не даже шансів сподіватися на значні тендери з її сторони в найближчий час, отже основним споживачем тепер залишається Бразилія. В той час виробники добрив на Ближньому Сході вже не зможуть “перебиваючись” продажами в Індію підтримувати високі ціни на добрива в своєму регіоні.

На ринку азотних добрив вже були відчутними негативні коливання ціни, тепер є привід передбачити і спад закупок. Ті споживачі, хто має можливість зачекати із закупками до четвертого кварталу тепер зроблять це.

Повідомляє Profercy

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry