KSG Agro у першому кварталі 2023 р. експортував 4,2 тис. т зернових культур

KSG Agro у першому кварталі 2023 р. експортував 4,2 тис. т зернових культур пшениці, кукурудзи та ячменю. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro у першому кварталі 2023 р. експортував 4,2 тис. т зернових культур переважно в країни Азії та Африки. Експортні поставки здійснені в рамках роботи діючого зернового коридору через порти Одеси та Одещини.

«Експорт у воєнний період для українських аграріїв є непростою задачею, своєрідним бізнес-квестом. Тому й час від часу змінюються плани, зважаючи обставини та реалії війни від яких залежить безпека вантажів та виконання зобов’язань, – говорить голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов. Для українських аграріїв це не лише бізнес, який забезпечує валютні надходження, а й внесок у продовольчу безпеку багатьох країн. Ми чудово розуміємо реалії, які склалися. Через них планувати експорт наперед дуже невдячна справа. Проте, якщо механізм зернового коридору працюватиме ми будемо готові й надалі експортувати наші сільгоспкультури».

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry