KSG Agro в 2019 році вдвічі збільшить потужність цеху з виробництва паливних пелет

KSG Agro в 2019 році збільшить в 2 рази потужність власного цеху з виробництва паливних пелет до 2000 тонн на рік. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro в рамках стратегії розвитку теплогенерації на поновлюваному біопаливі здійснить реконструкцію власного цеху з виробництва паливних пелет, який знаходиться в селі Новопокровка Солонянського району Дніпропетровської області.

На даний час продуктивність цеху складає 5 тонн паливних пелет за зміну. Після модернізації виробничої лінії буде досягнута продуктивність 10 т за зміну (близько 2000 тонн на рік). Роботи з модернізації цеху будуть завершені до початку опалювального сезону 2019-2020 рр.

«Виробництво паливних пелет для нас один з важливих пріоритетів, — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Використання пелет — це як мінімум дворазова економія в порівнянні з природним газом. Особливо важливо, що сировиною для пелетного виробництва є наші власні відходи від рослинництва, в основному — соняшник. Додаткові добрива для отримання якісних відходів не вносяться. Для нашого холдингу ця сфера є рентабельною, ми не викидаємо відходи рослинництва, а виготовляємо готовий продукт — пелети і продаємо теплову енергію. Обсяг виробництва покриває потреби обслуговуваних холдингом котелень на біопаливі».

Як повідомлялося, в 2018 році котельні, що працюють на поновлюваному біопаливі, встановлено та введено в експлуатацію агрохолдингом KSG Agro в школах двох сіл Дніпропетровської області — село Тритузне ​​(потужністю 500 кВт), с. Надіевка (600 кВт), а також в торговому центрі «Міріада» м Дніпро (800 кВт).

Раніше, в 2017 р, агрохолдинг KSG Agro встановив і ввів в експлуатацію шість котелень на біопаливі: три на підприємстві «Рантьє» в с.Ніва Трудова (кожна потужністю 3,5 мВт), що обслуговує свинокомплекс холдингу, в школах сіл Новопокровка (1,75 мВт), Настасьевка і Зоря (по 600 кВт).

Дев’ять котелень загальною потужністю 8,35 мВт виробляють за опалювальний сезон (160 днів) 2080 Гкал тепла.

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливних пелет).

Інфоіндустрія