Македонія постачає в Україну ранню капусту

Цього тижня на оптових ринках України почали з’являтись перші партії ранньої капусти з Македонії. Як і передбачалось, сезон імпорту македонської капусти  розпочався із запізненням в середньому на 7- 10 днів. Минулого року перші партії продукції з’явились на ринку у другій декаді березня.

Як повідомляють в «Інфо-Шувар»,  сезон збирання капусти в Македонії тільки розпочався. Першу капусту місцеві виробники пропонують за ціною 0,8-0,9 EUR/кг. Нагадаємо, наприкінці березня 2016 року сезон збирання капусти в Македонії вже був у  розпалі, а продукція коштувала в середньому на 20% менше.

В Україні на торговому майданчику оптового ринку «Шувар» македонську капусту сьогодні великим гуртом пропонують по 37-40 UAH/кг (1,27-1,37 EUR/кг), це на 30% дорожче, ніж в ту саму дату рік тому.

Сезон збирання ранньої капусти в українських господарствах розпочався також із запізненням. За даними «Інфо-Шувар», сьогодні виробники села Заріччя Закарпатської області пропонують капусту дрібним гуртом за ціною 35-40 UAH/кг (1,20-1,37 EUR/кг) та скаржаться на дуже повільне визрівання капусти через холодну погоду.

Інфоіндустрія