Мікробні препарати III покоління – у Харкові відбудеться аграрна конференція  

 

31 січня 2017 року з 9:00 до 13:00 у готелі Ovis (м. Харків, просп. Гагаріна, 201Б) відбудеться аграрна конференція «Мікробні препарати ІІІ покоління».

 

Як біопрепарати підвищують енергію проростання і схожості насіння?

Як відновити процеси вегетації рослин після хімічного навантаження?

Чому інокуляція насіння біопрепаратами важлива?

Для чого слід мікоризувати рослини?

 

Відповіді на ці та інші питання підготували провідні фахівці «БТУ – Центр». У ході конференції наші експерти поділяться досвідом використання мікробних препаратів в різних господарствах України, а також ознайомлять з лінійкою біопрепаратів компанії та власними програмами, що вже визнані на професійному ринку як найбільш ефективні.

До участі запрошуються керівники агрокомпаній, фермери, агрономи підприємств, власники приватних господарств і всі ті, хто цікавиться сучасними технологіями та майбутнім сільського господарства. Участь безкоштовна.

Мікробні препарати III покоління – це серія конференцій, що відбудуться у різних регіонах країни. Наступні заходи відбудуться за таким графіком: 2 лютого – Полтава, 6 лютого – Миколаїв, 9 лютого – Рівне, 28 лютого – Вінниця.

Зареєструватися та отримати більш детальну інформацію можна за телефоном: 0-800-301-900.

Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена!

 

Контакти для медіа

Анастасія Яковенко
Менеджер з комунікацій
[email protected]
+38 067 105 29 58

 

Компанія «БТУ – Центр» – провідний український виробник мікробних препаратів для живлення та захисту рослин. Вже 19 років ми робимо світ кращим, створюючи екологічні продукти, що оздоровлюють землю, вирішують екологічні проблеми, покращують здоров’я людей та тварин, а також приносять матеріальні вигоди нашим партнерам. Головна перевага продуктів «БТУ – Центр» – можливість їх використання в органічному виробництві (продукти сертифіковані в Organic Standard – еквівалент європейського стандарту No. 834/2007 и No. 889/2008). На базі підприємства діє власне виробництво та сучасна атестована лабораторія. Щороку ми вдосконалюємо якість наших біопрепаратів, проводимо наукові, лабораторні та практичні дослідження.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry