Мінагрополітики створило нову робочу групу з питань садівництва. Чого чекати?

Є надія, що права та інтереси садівників будуть враховані у загальній стратегії розвитку сільського господарства і Україна стане одним із головних постачальників фруктів, ягід та горіхів у світі.

Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало числені звернення Асоціації щодо необхідності розвитку садівництва в Україні, створивши робочу групу з питань розвитку садівництва в Україні, до якої з-поміж представників струтктурних підрозділів міністерства, наукових установ та інших, увійшов голова Асоціації Дмитро Крошка. Про це 28 жовтня повідомляє прес-служба “Укрсадпром”.

Таке рішення міститься в наказі міністерства від 18 жовтня 2016 року №379, відповідно до якого, робочій групі доручено до 30 листопада розробити проект концепції розвитку садівництва України на період до 2025 року та подати відповідні пропозиції керівництву міністерства, а також внести пропозиції щодо національних стандартів України в галузі садівництва з вимогами ЄС.

Крім того, робоча група має до кінця 2016 року розробити та надати міністру пропозиції щодо удосконалення законодавчої бази, яка регламентує діяльність галузі садівництва, зокрема, щодо її імплементації в рамках виконання плану заходів з наближення законодавства України до права ЄС в агропромисловому секторі.

Така підтримка ініціатив Асоціації з боку профільного міністерства, а також фінансова підтримка галузі у проекті Державного бюджету на 2017 рік дає надію, що права та інтереси садівників будуть враховані у загальній стратегії розвитку сільського господарства і Україна стане одним із головних постачальників фруктів, ягід та горіхів у світі.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry