Мінекономіки проведе слухання з питань введення спецзаходів проти імпорту азотних добрив

Департамент захисту національного виробника Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 3 березня проведе слухання з питань спеціального розслідування щодо імпорту в Україну мінеральних добрив. 

 

Слухання стосуватимуться постачання із-за кордону азотних добрив і відбудеться відповідно до статті 9 Закону України «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну».

 

Передбачається, що всі заінтересовані сторони зможуть представити свою позицію й обговорити фактичні обставини справи. Брати участь у слуханнях мають право як прихильники застосування спеціальних заходів, так і супротивники.

 

Слухання не носитимуть змагального характеру, отже матимуть значення інформування Департаменту про обставини справи.

 

Захід відбудеться у Києві. Місце і час проведені визначені і доведені до зацікавлених сторін.

 

Нагадаємо, 5 лютого в Офісі Президента України відбулася робоча зустріч радника Президента України з питань економіки Олега Устенка з представниками вітчизняної хімічної промисловості. У нараді також взяв участь заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка. Однією з головних тем дискусії стала проблема «неконтрольованого» імпорту мінеральних добрив з низки держав. Учасники зустрічі наполягали на важливості спеціальних розслідувань щодо імпорту мінеральних добрив в Україну незалежно від країни виробництва, які наразі проводить Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі.

 

Фото з робочої зустрічі в Офісі Президента

Інфоіндустрія