Може всі разом переконаймо Угорщину?

Бо вони гучніше всіх виступають за подовження заборони на імпорт агропродукції з України.

Міністри сільського господарства п’яти країн ЄС, де до 15 вересня діє заборона на імпорт українського збіжжя, планують зустрітися з міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським 19 липня у Варшаві.

П’ять країн–сусідок України — Угорщина, Болгарія, Польща, Румунія та Словаччина — хочуть, аби Єврокомісія подовжила заборону на імпорт української сільгосппродукції. Про це заявляє угорський міністр сільського господарства Іштван Надь, передає Rail.insider із посиланням на Landlord.

Йдеться про те, щоб обмеження діяли і після 15 вересня, коли спливає термін нинішніх.

«Що ж до обмеження імпорту, то Угорщина поділяє позицію Болгарії, Польщі, Румунії та Словаччини, яка полягає в тому, що Єврокомісія має подовжити заборону на імпорт української сільгосппродукції навіть після 15 вересня, оскільки це єдиний спосіб захистити інтереси європейських фермерів», — наголосив міністр.

Як повідомлялося раніше, у травні 2023 року Єврокомісія заборонила імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України до Болгарії, Угорщини, Польщі, Словаччини і Румунії за наполяганням цих країн. 5 червня дію заборони було продовжено до 15 вересня 2023 року.

 

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry