На Черкщині відбувся традиційний тракторFEST

На Черкащині пройшли вже традиційні щорічні перегони “Тракторфест”. За підрахунками організаторів, цього року захід відвідало понад 4 тис. гостей.“Тракторфест” проводився 8 років поспіль і ми змогли зробити його масовим. Організовує захід агроіндустріальний холдинг “Миронівський Хлібопродукт”.

“Раніше перегони відбувалися у масштабах господарства “НПФ Урожай”, а зараз до участі можуть долучитися всі охочі”, — підкреслив директор НПФ Олександр Воскобойнік.

Довжина траси становила 550 м. Кількість перешкод — 3, а поворотів — 9. Учасники змагалися на тракторах МТЗ, Fendt і мотоблоках, а також забіг у костюмах кукурудзи. Цього року серед учасників були також і жінки.

“Усі етапи видалися важкими: кругом пагорби. Це дуже важка траса. Але я працюю в МХП з 2010 р. і маю можливість потроху готуватися до таких перегонів у полі. Окрім того, Fendt — дуже комфортний трактор. Кабіна оснащена повітряними подушками, тому цю техніку не гойдає при русі”, — зазначив Анатолій Чупирко, тракторист, який здобув перемогу у номінації Fendt.

SEEDS.org.ua за інформацією Traktorist.ua

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry