На Дні поля AgriLab представили різні агротехнології

Загальна площа господарства AgriLab більше 1000 га. 100% площ потребують диференційованого підходу в застосуванні ресурсів. При цьому близько 30% площ – це непродуктивні та малопродуктивні площі. Близько 70% площі потребують глибокого обробітку через наявність негативних ущільнень, а 85% площі потребують вапнування.

AgriLab перший рік господарює на цих полях в Чернігівській області. У 2021 році структура посіву була наступна: 65% під кукурудзою, це 740 га, і 35%, 380 га. “Кукурудза та соняшник – вибір більшості українських виробників. Саме ці культури дають можливість досягти максимального рівня ефективної врожайності на даному агрофоні. Крім того, ці культури дають найбільший прибуток у порівнянні з іншими культурами. Ефективна врожайність зернової кукурудзи була визначена від 5 до 7 т/га”, – пояснив Ярослав Бойко, директор AgriLab, під час презентації.

В залежності від структури ґрунту на полях застосовували Strip-till, глибоке рихлення, дискування. Проводилося диференційоване внесення добрив, диференційований посів, технологія Bandit та підживлення за системою Y-Drop. Локально-стрічкове внесення азотних добрив під досягнення планової урожайності дозволило зекономити 21-42 долари/га. Внесення добрив зі змінними нормами дало економію від 4,5 до 13 доларів /га за рахунок скорочення калійних добрив по господарству. Диференційований посів дозволив заощадити 9,3 долари/га. Оскільки рекомендована норма 76 000 насінин /га, а за рахунок диференційованого посіву вийшли на 70100 насінин /га.

Середня урожайність соняшнику – 2 т/га. Кукурудзу ще збирають, за результатом збору половини урожаю середня урожайність становить 6 т/га, на деяких полях отримували до 7 т/га.

Зерно сушать на власному сушильному комплексі, що працює на щепі. Його продуктивність 300 т/добу.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry