На Кіровоградщині запустили потужний біогазовий комплекс

Агрохолдинг I&U Group повністю завершив будівництво біогазового комплексу потужністю 6 МВт/год поблизу с.Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області. Про це повідомив засновник I&U Group Сергій Тарасов на своїй сторінці в мережі Facebook.Він зазначив, що комплекс перероблятиме відходи цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії та після запуску в експлуатацію щорічно виробляти 48 180 МВт «зеленої» електроенергії.

Загальна вартість проекту склала €23 млн. ЄБРР виділив на проект €13 млн кредиту. Також I&U Group для будівництва комплексу привернув пільговий кредит від Фонду чистих технологій (ФЧТ) в розмірі €2 млн.

«При будівництві об’єкта використовувалися інноваційні технології та передове обладнання австрійських компаній. Переробка відходів цукрового виробництва в енергію будуть відбуватися на гідравлічних реакторах за технологією анаеробних ферментаторів із гідравлічним перемішуванням.

Головні переваги технології — простота і надійність конструкції, низька вартість експлуатації і технічного обслуговування, а також висока ефективність переробки, що, в порівнянні з іншими методами, дозволяє отримувати більшу кількість біогазу з тонни субстрату», — розповів Тарасов.

Уточнюється, що комплекс готовий до введення в експлуатацію, запуск запланований найближчим часом.

I&U Group — аграрний холдинг, близько 25 років реалізує різні сільськогосподарські проекти в Україні. Компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків у Кіровоградській і Миколаївській областях. Земельний банк I&U Group становить 50 тис. га.

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry