На Львівщині в рамках проекту «500 успішних господарств» створили 8 кооперативів

На Львівщині у 2016 році розпочали реалізацію проекту «500 успішних господарств». У його межах минулоріч вже зареєстрували 8 кооперативів та ще 2 перебувають на стадії реєстрації. Вони об’єднали 150 особистих селянських господарств, виробників овочів та ягід. Про це повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Проект «500 успішних господарств» має на меті стимулювання виробництва дрібними виробниками сільськогосподарської продукції в області. За три роки, протягом яких триватиме його реалізація, на території області планують освоїти 1000 га землі та створити 500 успішних сімейних домогосподарств», — розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталя Хмиз.

За її словами, торік в області започаткували практику проведення «мандрівних» ярмарків «Добрі традиції Галичини» задля доступу виробників до ринку збуту, а споживачів – до якісної продукції за цінами виробників. Загалом, на Львівщині провели 21 ярмарок. А упродовж 23 грудня – 22 січня біля ОДА працював різдвяний ярмарок. На цих заходах виробники мали змогу представити молочну, мясну, органічну продукцію, мед, овочі, фрукти, солодощі.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry