На Сумщині горіла кукурудза

Цього тижня рятувальники двічі ліквідували загоряння на полях з кукурудзою на Сумщині, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію ГУ ДСНС у Сумській області. Так, про загоряння поля поблизу с. Миколаївка, Роменського району службу 101 повідомили працівники місцевого агропідприємтсва, які побачили дим на полі.“По прибуттю було встановлено, що горить кукурудза на полі, а площа пройдена вогнем становить до 10,5 га. Для безперебійної роботи пожежно-рятувальних підрозділів автоцистерни дозаправляли від тракторів з бочками місцевих агропідприємств. Витративши на гасіння до 12 тонн води, повністю ліквідували”, – зазначили пожежники.

Ще одне загоряння поля сталося неподалік смт. Липова Долина. Прибувши на місце вогнеборці встановили, що горить суха рослинність та поле з кукурудзою на площі до 8 га. Для безперебійної подачі води, автоцистерни дозаправляли від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 1 км. від осередку горіння.

“В обох випадках на гасіння було залучено 2 одинці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 2 автомобілі та два працівники місцевих пожежних команд сіл Довгополівка та Бацмани, також 4 одиниці пристосованої техніки (трактор з бочкою) місцевих агропідприємств”, – поінформували в ДСНС.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry