На Сумщині горіла кукурудза

Цього тижня рятувальники двічі ліквідували загоряння на полях з кукурудзою на Сумщині, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на інформацію ГУ ДСНС у Сумській області. Так, про загоряння поля поблизу с. Миколаївка, Роменського району службу 101 повідомили працівники місцевого агропідприємтсва, які побачили дим на полі.

«По прибуттю було встановлено, що горить кукурудза на полі, а площа пройдена вогнем становить до 10,5 га. Для безперебійної роботи пожежно-рятувальних підрозділів автоцистерни дозаправляли від тракторів з бочками місцевих агропідприємств. Витративши на гасіння до 12 тонн води, повністю ліквідували», — зазначили пожежники.

Ще одне загоряння поля сталося неподалік смт. Липова Долина. Прибувши на місце вогнеборці встановили, що горить суха рослинність та поле з кукурудзою на площі до 8 га. Для безперебійної подачі води, автоцистерни дозаправляли від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 1 км. від осередку горіння.

«В обох випадках на гасіння було залучено 2 одинці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 2 автомобілі та два працівники місцевих пожежних команд сіл Довгополівка та Бацмани, також 4 одиниці пристосованої техніки (трактор з бочкою) місцевих агропідприємств», — поінформували в ДСНС.

Інфоіндустрія