На Вінниччині відзначили кращих учасників осінніх сільськогосподарських ярмарків

26 грудня в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся семінар «Розвиток фірмової торгівлі в умовах конкуренції», організований Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з ГО «Вінницький бізнес клуб». Захід відбувся в рамках виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради  7 скликання від 20.12.2016 року №220 (зі змінами).В семінарі взяли участь представники органів державної влади, бізнесу, виробники сільськогосподарської продукції та представники підприємств харчової та переробної промисловості області.

В рамках проведення семінару перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко нагородили кращих учасників осінніх сільськогосподарських ярмарків, які проводились в м.Вінниці на території біля ТЦ «Plaza Park» (Келецька, 117,б).

В даних заходах прийняли участь сільськогосподарські товаровиробники овочів, підприємства харчової та переробної промисловості, споживчої кооперації та інші суб’єкти господарювання з міст Вінниці і Жмеринки та всіх районів області.

Загалом осінні сільськогосподарські ярмарки відвідали близько 40 тис. мешканців обласного центру, а продовольчих товарів було реалізовано на суму 19 млн. грн.

За січень-листопад 2017 року в області проведено 3990 ярмарків, на яких реалізовано товарів за цінами виробників понад  279,5 млн. гривень.

«Сьогодні ми традиційно підводимо підсумки усіх сільськогосподарських ярмарків, які відбулись у Вінницькій області за 2017 рік. Перш за все, хочу від усіх мешканців Вінниччини висловити вам подяку, оскільки для їх проведення було виконано чимало роботи: і на рівні Департаментів облдержадміністрації, і на рівні райдержадміністрацій та, чи не найбільшу, на вашому рівні – керівників підприємств. Найголовніша роль проведення подібних ярмарків – в тому, що ми даємо людям можливість купувати продукцію у великій кількості та в гарній якості. Крім того, слід зауважити, що цьому передує кропітка підготовка: декілька разів проводяться наради оргкомітету, до складу якого входять представники Санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, Управління у справах захисту прав споживачів, Поліції. За результатами таких нарад розробляються спеціальні рекомендації та вимоги, яких ви чітко дотримуєтесь. Напередодні Нового Року ми хотіли б відзначити вас, кращих товаровиробників, почесними відзнаками та побажати, щоб у ваших колективах були лише мир, злагода, здоров’я та підтримка!», – зазначив Андрій Гижко.

До переліку кращих учасників осінніх сільськогосподарських ярмарків, які були нагородження почесними відзнаками, потрапили:

1.ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат», ТМ «ВІОЛІЯ»

2.ТОВ «Гайсинський молокозавод»

3.ТОВ «Літинський м’ясокомбінат»

4.ТОВ «Бріз – Т»,  ТМ «Бріз – Т»

5.ПП Якимчук Віталій Вікторович

6.ТОВ «Птахофабрика Поділля», ТМ «Хохолок»

7.КП «Іллінціхліб»

8.ПП Мужелівський Анатолій Петрович

9.ПП «Агро Україна +»

10.ФОП Жабановський Олег Євгенович, ТМ «Слов’янка»

11.ФОП Березовський Андрій Володимирович, ТМ «Берізка»

12.ФОП Бадрак Юрій Олександрович

13.Войтков Леонтій Іванович

14.ПП Чорний Артем Анатолійович

15.ПП Мушта Віталій Анатолійович

16.КП «Центральний ринок» Томашпільської РСС.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry