На Закарпатті обговорили переваги застосування біологічного методу захисту рослин

На базі Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ у Берегові проходила конференція з питань біологічного методу захисту рослин, організована Закарпатською асоціацією угорських підприємців. У числі запрошених були власники та представники аграрних і фермерських підприємств, фірми-виробника біологічних засобів захисту рослин, органів місцевої влади та ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Під час зустрічі було наголошено, що органічне виробництво – це перспективна галузь, розвиток якої дозволить забезпечити громадян якісними та нешкідливими продуктами харчування.

Також було повідомлено про законодавчі вимоги, що існують на сьогодні до захисту рослин, на необхідності застосування сільгоспвиробниками винятково тих засобів захисту рослин, в тому числі й біопрепаратів, які пройшли державну реєстрацію та входять до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Також увагу присутніх було акцентовано на важливость проходження працівниками, робота яких пов’язана із застосуванням засобів захисту рослин, спеціальної підготовки та отримання допуску (посвідчення) на право виконувати такі роботи.

У ході конференції учасники обговорили вимоги законодавства України у галузі органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Агровиробники, які використовують для захисту рослин біологічні препарати, поділилися досвідом своєї роботи та розповіли про особливості застосування таких засобів захисту рослин і про їх дію на шкідливі організми. Виробники біологічних препаратів в свою чергу ознайомили присутніх з наявним асортиментом продукції, пояснили порядок їх застосування, умови транспортування тощо.

Інфоіндустрія

за матеріалами consumer.gov.ua