Найближчі три роки виробництво продуктів харчування у світі зросте на 28%

Зараз сфера виробництва продуктів харчування оцінюється в 5561 млрд євро, до 2023 року ця сума зросте до 7 142 млрд євро, тобто очікується зростання на 28%. Драйвером такого тренду є зростання кількості населення та зростання добробуту людства. Дуже цікавим регіоном є Азія, там уже сконцентрована половина виробництва і очікується ще більше зростання – на 38%. По Африці також прогнозується подібний ріст, проте у грошовому вимірі показник буде меншим. Однак, на цьому континенти кількість насення на цьому континенті також стрімко зростає.

Такі данні озвучив Томас Дозе, старший менеджер виставки Interpack, компанії Messe Düsseldorf GmbH, під час презентації виставки в Києві. Разом із зростанням населенням збільшується і попит на продукти харчування, а також на упаковку. Очікується зростання споживання саме запакованих продуктів. «Глобальний сукупний експорт машин і устаткування з пакування постійно зростає у 2017 році він складав 40,9 млрд євро. Лише за один рік зростання склало 4,5%, зараз цей показник дещо менший», – додав він.

Особливу роль відіграє пластикове пакування. До нього ставляться такі вимоги: зменшення обсягів, повторне використання, застосування біополімерів та дизайн, оптимальний для рісайклінга. «Пластик як матеріал нічого поганого не означає. Важливо, як з ним потім поводитися. Тут потрібна циркуляційна економіка, спочатку застосування меншої кількості матеріалів, а потім застосовувати цілий ряд.  Біопластик вже розроблений, але є сумніви, чи зможе він повністю замінити традиційний пластик», – пояснив Томас Дозе.

 

ІА “Інфоіндустрія”

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry