Насіннєвий та садивний ринок України поповнено 811 сортами

Відповідно до вимог Закону України «Про охорону прав на сорти рослин»та наказу Мінагрополітики від 22лютого2019року No 69«Про державну реєстрацію майнового права інтелектуальної власності на поширення сортів рослин» прийнято рішення про занесення сортів рослин до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні згідно з ПЕРЕЛІКОМ про це  йдеться на сторінці Мінагрополітики.

На насіннєвий та садивний  ринок України  виходять  811 сортів, із них найбільшу  кількість становлять батьківські компоненти кукурудзи звичайної  – 189, кукурудзи звичайної – 119, соняшнику однорічного – 87  та його батьківські компоненти – 74. Також  значною кількістю сортів представлена пшениця м’яка  озима – 42 сорти, соя культурна – 25 та буряк цукровий -23.

З більш детальним аналізом сортових рослинних ресурсів України та основними гравцями на насіннєвому ринкум України дізнаєтесь  в наступних новинах та на VІI-му Київському агрохімічному форумі: Добрива, ЗЗР, Насіння

 

Запрошуємо Вас 28 лютого – 01 березня 2019 року взяти участь щорічному «VІI Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння».

Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути цікаву і корисну інформацію від наших спікерів, прийняти участь в обговоренні, розширити коло знайомств. Дізнатися про стан та перспективи ринку насіння, спеціальних добрив та засобів захисту рослин. Даний захід поєднає в собі органи влади, галузевої бізнес-спільноти та наукових експертів.

З більш детальною інформацією про захід та умови  участі  можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com та за телефонами +38-097-333-74-38

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry