Хто отримає золото та срібло на виставці у Ганновері — огляд ноу-хау сільськогосподарської техніки

Всесвітня відома виставка техніки Agritechnica 2019 у  Ганновері відбудеться через мiсяць (10-16 листопада). Але органiзатори вже нагородили учасників за інновації одною золотою медаллю та 39 срiбними. У конкурсі було представлено 291 інноваційне рішенння. Пропонуємо огляд перерможних брендів John Deere, New Holland, Amazone від  ІА "Інфоіндустрія".

 

John Deere

Компанія John Deere отримала чотири медалі — одну золоту та три срібні — від Сільськогосподарського товариства Німеччини напередодні виставки «Агрітехніка 2019

Про золоту медаль. Нове рiшення John Deere eAutoPowr — це електромеханічна безступінчата трансмісія. Варіативна трансмісія забезпечує максимальну надійність і зносостійкість в порівнянні з іншими коробками передач. Інтегрований генератор виробляє до 100 кВт енергії для зовнішніх споживачів і електрифікації пристроїв. Компанії John Deere та Joskin також спільно розробили високопродуктивну систему контролю зусилля зчеплення для внесення рідкого гною. Модифікована автоцистерна Joskin для перевезення суспензій з двома провідними мостами має значно вищі показники зчеплення і характеризується меншою пробуксовкою коліс.

Перша срiбна медаль .Система контролю прогнозованої пропускної здатності Predictive Feedrate Control — це перша система такого роду, що об’єднує два активних джерела вхідних даних від GPS і розміщених на кабіні датчиків. Ця система, що самонавчається використовує як прогнозні дані, так і дані по прибирається культури. Вона дозволяє комбайну реагувати на зміну умов збирання врожаю, особливо на полягання посівів і тому подібні ситуації. Predictive Feedrate Control забезпечує безпрецедентний рівень контролю продуктивності в поєднанні з підвищеним комфортом для оператора в будь-яких умовах збирання врожаю.

Друга нагорода. Компанія John Deere оптимізувала всі найважливіші функціональні зони комбайна для значного підвищення загальної продуктивності системи. Це стало можливим завдяки інноваційній системі приводних ременів, одночасно знизилося споживання потужності. Крім того, підвищена ефективність роботи двигуна, трансмісії, систем сепарації і очищення і подрібнювача. Всі ці поліпшені показники ефективності забезпечують значне підвищення продуктивності комбайна без зміни потужності при втратах зерна менше одного відсотка. Показники зберігаються на тому ж рівні в більшості сценаріїв збирання врожаю, що дозволяє уникнути постійної точного регулювання налаштувань комбайна.

Третя нагорода. Якщо мова йде про великi тюковi прес-підбирачi, періодичні зміни тяги й крутного моменту можуть викликати значні вібрації, що створює серйозні незручності для оператора. Завдяки інтелектуальному контролю трансмісії система активного гасіння вібрацій майже повністю усуває неприємні коливання. Крім того, вона допомагає захистити здоров’я оператора і підвищити продуктивність праці.

 

New Holland

Перша срiбна медаль Трансмісія для прес-підбирача з високою щільністю пресування, перше подібне рішення в галузі: підвищена продуктивність, покращений комфорт, захист трансмісії трактора

Унікальна трансмісія отримала двошвидкісну технологію запуску з перемиканням під навантаженням, яка забезпечує плавне включення прес-підбирача і збільшення крутного моменту на 79%. Коли ВВП трактора досягає частоти обертання в 850 об / хв, функція автоматичного запуску включає прес-підбирач і автоматично перемикається з 1-й передачі на 2-ю, розганяючи маховик прес-підбирача до максимальної швидкості в 1450 об / хв, що є одним з найвищих показників в сегменті. Це допомагає валу відбору потужності трактора розкрутити маховик прес-підбирача, захистивши при цьому приводні механізми трактора і прес-підбирача. Багатодискове гальмо з внутрішнім охолодженням, вбудований в коробку передач, уповільнює поршень прес-підбирача і зупиняє його при досягненні ним оптимального початкового положення. Ця система також виконує функцію аварійного гальма, здатного безпечно зупинити поршень прес-підбирача протягом 8 секунд. Серед інших переваг для клієнта слід згадати сервісний режим з повільною швидкістю обертання трансмісії і захистом від перевантаження.

Друга нагорода. Нова конструкція барабана Ultra — Flow TM з різноспрямованими бичами забезпечує більш плавний потік зерна, що призводить до збільшення продуктивності, зменшення засмічень і зниження шуму в кабіні, завдяки чому підвищується рівень комфорту оператора. Цей барабан вимагає на 16% менше потужності, знижуючи тим самим витрата палива і збільшуючи на 10% продуктивність комбайна. Пластини молотильного апарату з поліуретановим покриттям дозволяють значно підвищити якість зерна, знизивши при цьому кількість пошкоджених зерен на 34% в порівнянні зі стандартною конфігурацією. Відстань між роторним сепаратором і пiдбарабанням Multi — Thresh ™ тепер можна контролювати дистанційно з кабіни за допомогою безступінчатим регулювання в діапазоні від 20 мм до 60 мм. Це дозволяє оператору встановлювати оптимальний зазор для підтримки високої продуктивності протягом всього дня.

Третя нагорода. Система управління прес-підбирачем для трактора T 7: поліпшений комфорт, підвищена продуктивність і знижений на 12% витрати палива

Режим роботи з прес-підбирачем (Baler Mode ) на тракторі New Holland T 7 забезпечує ідеальну спільну роботу трактора і прес-підбирача, що значно знижує розгойдування кабіни і зміна обертів двигуна. T 7 розпізнає підключення прес-підбирача і активує відповідний режим, який стосується роботи передньої підвіски, змінюючи її жорсткість відповідно до щільності пресування культури прес-підбирачем. Це дозволяє знизити розгойдування кабіни в середньому на 15%, що підвищує комфорт і зменшує стомлюваність оператора.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Amazone

Перша срібна медаль присуджена Amazonen-Werke за функцію EasyMix, яка є складовою частиною нової програми Amazone mySpreader.

Друга нагорода присуджена за новинку AmaSelect Row, за допомогою якої Amazone пропонує для всіх машин з форсунками AmaSelect можливість дистанційного перемикання з режиму суцільного обробітку на режим стрічкового обприскування по рядках.

Третю срібну медаль Amazone отримала спільно з вісьмома партнерами за систему Nevonex powered by Bosch. Amazone розробила для відкритої, нейтральної системи для інтелектуального і цифрового сільського господарства FEATURES-компонент AmaSense Weather.

 

IA Iнфоiндустрiя