Нова програма пільгового кредитування рідких комплексних добрив — «Партнерський альянс»

Компанія УТК Химальянс - провідний український виробник рідких комплексних добрив за технологією хімічного синтезу, разом з БАНКОМ АЛЬЯНС уклали нову партнерську програму фінансування клієнтів.

 

 

В рамках програми «Партнерський Альянс», сільгоспвиробники зможуть скористатися пропозицією на придбання високоякісних Рідких Комплексних Добрив від виробника УТК Химальянс, а також комплектів по переобладнанню техніки під їх внесення на вигідних умовах фінансування по зниженим відсотковим ставкам – від 10,3% річних у гривні.

 

В асортименті компанії «УТК ХИМАЛЬЯНС» представлені марки, які мають оптимальне співвідношення діючих речовин та найвищий коефіцієнт засвоєння, такі як:

·        BlauPhos APP 10:34

·        BlauPhos APP 7:23

·        BlauPhos NPK 5:20:5

·        BlauPhos NP 8:24

·        BlauPhos NP(S) 8:16+(4S)

·        BlauPhos NPК 0:18:18

·        BlauPhos NPК 3:18:18

 

Завдяки використанню РКД рослина отримує потужний старт та пролонговане фосфорне живлення за рахунок двох форм фосфору, а рідка форма забезпечує рівномірне розподілення діючої речовини в усій зоні внесення.

 

Для досягнення найкращих результатів від використання рідких комплексних добрив, компанія УТК Химальянс пропонує комплекти по переобладнанню ґрунтообробної техніки для внесення добрив на глибину, а також сівалок під внесення стартових добрив в посівне ложе, або за технологією 5х5. Спеціалісти компанії допоможуть підібрати оптимальні рішення для Вашої технології живлення рослин.

 

Запропонована програма «Партнерський Альянс», надає малим і середнім фермерським господарствам прямий доступ до продукту РКД від виробника та можливість користуватись вигідним фінансовим інструментом від Банку Альянс — пільговим кредитуванням.

 

Ми будуємо довгострокову командну роботу з кожним клієнтом!

 

Рідкі комплексні добрива – ДОБРИВА МАЙБУТНЬОГО!

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби «УТК Химальянс»