Нові марки насіння США вчасно вийдуть на ринок до 2020 року

Коли інші розмірковують, розрізають насінні бренди і затягують гаманець, Дон Функ відкидає цю тенденцію. Засновник Channel Bio Corp, який згодом продавався компанії Monsanto, Funk знову запускає бренд NC + для виробників західної кукурудзи, сої та сорго зерна.

Цей запуск відбувається лише через два роки після повторного запуску генетики середнього заходу на кукурудзяному поясі. Представники компанії кажуть, що вони запускають більше брендів, а не просто розширюють Midwest, навмисно.

«Хоча багато брендів намагаються розтягнути досвід в різних регіонах, ми знаємо, що різні виробники в різних географічних регіонах мають різні потреби», говорить Функ, «Повторний запуск NC + надає можливість адаптувати людей, які пропонують послуги, знати, довіряти і будуватися спеціально для них.»

Бренд NC + був спочатку запущений в 1958 році як абревіатура для «Небраска Сертифікований.» Він служив Небраска і навколишніх західних держав-мета Funk і його команда реконструкції для сьогоднішнього динамічного ринку, в якому ряд брендів видаляються через консолідацію.

«Ми вважаємо, що ми можемо запропонувати західним виробникам вибір з брендом, якого вони давно знають і довіряють», — говорить Функ. — Але це більше, ніж просто польовий знак або ім’я на сумці, це специфічний вибір продукту, найвища якість насіння, і виконання послуг західних виробників заслуговують. Це завжди була сила NC +, і ми будемо наполегливо працювати, щоб знову це зробити. »

Ветеран галузі, а також успадкований працівник NC +, Аль Коерперіх буде вести реінтродукцію бренду на Заході. Він має 20-річний досвід роботи в галузі.

«Значення, які ми поділили тоді з нашими клієнтами (коли він працював у NC +], є такими ж цінностями, якими ми поділяємо сьогодні», — говорить Коерперіх. «Прагнення забезпечити велику цінність у всьому, що ми робимо — наш продукт, наш сервіс, досвід нашого клієнта — саме тому ми прокидаємося щоранку».

Починаючи з цього тижня, NC + запускається, і багаторічна перевірена лінійка продуктів для фермерів зросте в 2020 році. Компанія почне продавати насіння до 2020 року цієї осені, починаючи з Небраски, Канзасу та інших західних держав.

 

Інфоіндустрія

за матеріалами news.agropages.com