Новинки на ринку України від компанії “БТУ-Центр”

Компанія «БТУ-центр» під час проведення серії конференцій «Мікробні технології III покоління» представила дві новинки в своєму асортименті.

Перша новинка – гумат калію – ГуміФренд. В своєму складі він містить калійні солі гумінових та фульвових кислот (130 г/л), амінокислоти (12-15 г/л), макро- та мікроелементи (70-75 г/л),  янтарну кислоту (0,4-0,5 г/л), пептиди (5-10 г/л), полісахариди (3-4 г/л), а також спори мікроорганізмів (до 5*108 КУО/мл).

Компанія виготовляє гумат калію на основі леонардиту.

Застосування даного гумата калія підвищує енергію проростання та схожість рослин, пролонгує дію біологічних та хімічних препаратів, стимулює розвиток рослин, оптимізує живлення рослин, підвищує посухостійкість та холодостійкість, підвищує врожайність рослин та якість отриманої продукції.

Застосовувати препарат можливо на різних стадіях вегетації рослин – починаючи від обробки насіння (норма витрати препарату 0,8-1,5 л/га), проводячи позакореневе та кореневе підживлення (залежно від культури норма коливається в межах 0,3-1,6 л/га), а також проводити обробку ґрунту для покращення його фізико-хімічних та біологічних показників (норма становить 0,5-1 л/га).

Інша новинка, котру представила компанія – мікоризний препарат МікоФренд. Він представляє собою мікоризоутворюючий біопрепарат для живлення та захисту рослин. Також сприяє заселенню кореневої та прикореневої зони мікоризними грибами та сапрофітами, ризосферними бактеріями. Збільшує площу поглинання кореневої системи за рахунок розвитку мікоризи.

До складу препарату входять 3 види грибів та 6 видів бактерій, що в свою чергу мають мікоризоутворюючу та фунгіцидну дію.

МікоФренд можна застосовувати на зернових колосових, кукурудзі і сої.

На зернових колосових і кукурудзі препарат виробник рекомендує застосовувати разом із Липосамом, а на сої разом із іннокулянтами Різолайн + Різосейф.

Новинки компанії уже у продажу.

Серія конференцій “Мікробні технології III покоління” ще триває. Всі бажаючі мають змогу їх відвідати в м. Рівному 9 лютого, а також в м. Вінниця – 28 лютого. Зареєструватися та отримати більш детальну інформацію можна за телефоном: 0-800-301-900.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry